Компанія Bethesda Softworks анонсувала нову частину комп'ютерної гри Fallout. Нова гра буде називатися Fallout 76.

У стимминг-сервісі Twitch майже добу йшла трансляція з однією лише написом "PLEASE STAND BY" ("будь ласка, чекайте"), а в самому її кінці показали полтораминутный трейлер гри. При цьому трансляцію подивилися більше 2 мільйонів користувачів.

Подивіться незвичайний трейлер гри:

Відомо, що про Fallout 76 поки що нічого не повідомляли. Але судячи по ролику, можна зробити висновок, що головний герой буде вихідцем з "Сховища 76", у якому люди ховалися від наслідків ядерної війни. "Сховище 76" згадувалося в іграх Fallout 3 і Fallout 4, і воно було розраховане на кілька сотень людей.

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Подробиці про розробку гри Fallout 76 планують оголосити 10 червня на виставці E3 в Лос-Анджелесі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що незважаючи на запевнення керівництва Apple про відсутність відчутного глобального редизайну iOS 12, зовнішній вигляд операційки все-таки може трохи змінитися. Про це можна зробити висновок з оновлення мобільного додатку WWDC, нова версія якого з'явилася в App Store.

В додатку міститься інформація про майбутній конференції, де розписані всі дати і час проведення того чи іншого заходу, а сам дизайн оновлення відрізняється від звичного для нас версії iOS 11.4

У новій версії WWDC оновили іконки і стікери. Подібний апдейт стався і в 2013 році, незадовго до релізу тотально переробленої iOS 7.

Перед анонсом iOS 11 Apple також додала в додаток жирний шрифт і побічно відобразила стиль нової операційки.

Характерна риса головного постера, а тепер і офіційного додатку WWDC цього року — об'ємність. Хто знає, можливо Apple знову вирішила повернутися до ері скевоморфизма і об'ємного інтерфейсу, як це було раніше в Google з їх Material Design.