Обгорілий шолом Дарта Вейдера (Darth Vader) з останнього эпизодного фільму саги про "Зоряних війнах" продають фанатам. Компанія Hot Toys надала всім своє нове творіння - обгорілий варіант шолома.

Представники Hot Toys розповіли, що закінчили виробництво одного з головних атрибутів всесвітньо відомого персонажа Дарта Вейдера, а саме його шолома, але в обгорілому варіанті, який вперше був показаний в сьомому епізоді саги, який забрав у свою колекцію його онук Кайло Рен (Kylo Ren).

Компанія зазначила, що шолом справив сильне враження на усіх шанувальників, тому було вирішено відтворити його в натуральну величину. Придбати його можна з 23 листопада 2017 року по 14 січня 2018 року в Японії в Токіо, проте ціна залишається невідомою.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Дарт Вейдер є найбільш культовим персонажем за історію кіно і головним антагоністом космічної саги про "Зоряних війнах", який з'являвся у перших шести епізодах, а також у фільмі "Ізгой-один. Зоряні війни: Історії".

Що стосується продовження саги, то зовсім скоро вийде новий епізод саги під назвою “Зоряні війни. Епізод 8: Останні джедаї". Фільм з'явиться в кінотеатрах з 14 грудня 2017 року.


Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені розповіли, від яких книг дурнішають.