Fujifilm представила нову квадратну версію мобільного принтера Instax Share SP-3, який є третьою версією лінійки мобільних принтерів компанії.

SP-3 є першим, хто використовує нову плівку Instax Square. Друк фото досить швидкий - всього 10 секунд. Новинка проста у використанні, синхронізуючись практично з усіма сучасними смартфонами.

На додаток до існуючої опції колажу, з'явилася можливість наносити тексту на фото під час підготовки до друку, а також змінювати такі параметри як яскравість, контраст і чіткість фото.

Популярні новини зараз
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Показати ще

SP-3 надійде в продаж в чорному і білому кольорах на початку листопада за ціною в 199 доларів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американці вибирають автономію.