На даний момент телефони Samsung мають кращі дисплеї на ринку. Що дійсно дивно, так це те, що вони продовжують поліпшуватися стабільними темпами, незважаючи на те, що вони вже набагато випереджають конкурентів. Galaxy Note 9 знаменує черговий стрибок якості відображення для Samsung.

Під час тесту дисплея за допомогою DisplayMate, Note 9 ставить рекордні позначки в декількох областях. Він має рекордну абсолютну точність кольору, яка, за словами компанії, "візуально відрізняється від досконалості". Він має рекордну колірну точність і інтенсивність, незалежно від екранного зображення. Він має рекордні невеликі зрушення кольору, зрушення яскравості і кути огляду, в тому числі при відображенні білого. І якимось чином Samsung вдалося отримати повноекранну яскравість дисплея Note 9 до 710 ніт, що на 27% вище, ніж вже Galaxy Note 8. Повний список рекордів дисплея флагмана:

Вища абсолютна точність кольору (0,5 JNCD) - візуально неотличимая від досконалості.

Популярні новини зараз

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

Найменша зміна пікової яскравості з APL зображення (2%).

Найменший зсув в колірній точності та шкалою інтенсивності за допомогою APL зображення (0.7 JNCD).

Максимальна яскравість (1050 ніт з 710 ніт при 100% APL).

Максимальний коефіцієнт контрастності (нескінченний).

Найкращий відбивач екрану (4,4%).

Найвищий контрастний рейтинг в навколишньому світі (239).

Найменша зміна яскравості з кутом огляду (27% при 30 градусах).

Найменша колірна варіація білого кольору з кутом огляду (1,3 JNCD при 30 градусах).

Кінцевий рейтинг DisplayMate для дисплея Note 9 "A +" і залишає мало сумнівів щодо того, наскільки велика ця індикація.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.