Apple відкладає функцію чату FaceTime до вересня. У той час як груповіе відеодзвінки FaceTime були спочатку заплановані для випуску iOS 12, розробник Guilherme Rambo показав, що ця функція була видалена в останній версії iOS 12 beta 7.

"Групові відеодзвінки FaceTime були видалені з первинної версії iOS 12", - йдеться в записці від Apple до розробників, опублікованій Rambo. Apple заявляє, що ця функція буде поставлятися в майбутньому оновленні програмного забезпечення вже цієї осені". Швидше за все, мова йде про офіційний випуск iOS 12.

Групові чати FaceTime дозволять 32 учасникам використовувати груповий відеочат, де ви можете вручну вибрати людей, яких хочете не тільки чути, але і бачити на екрані смартфона. Затримка Apple в групових чатах FaceTime виникає після того, як компанія відклала впровадження AirPlay 2 в iOS. Apple не встигає зробити все вчасно в терміни, щоб зробити відеочати з FaceTime груповими.

Популярні новини зараз
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Варто відзначити, що WhatsApp тільки що запустив свою власну функцію відеоконференції, яка підтримує до чотирьох осіб в відеовиклик. Додаток Facebook Messenger також підтримує групові відеочат, а також Skype та інші, однак FaceTime буде доступний тільки для власників iPhone.

Нагадаємо, що в липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Як повідомляв раніше Знай.uа, тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone.

Також Знай.uа писав про те, що деякі люди турбуються про те, що хакери можуть проникнути в їх розумні колонки і шпигувати за ними. Команда з Китаю створила шпигуна Echo, видаливши чіп флеш-пам'яті пристрою, змінивши його прошивку, щоб отримати доступ до кореня.