Зовсім скоро корейська компанія Samsung представити свій новий флагман Samsung Galaxy Note 9. Вісь чого ми можемо очікувати в майбутньому смартфоні зі стилусом.

Samsung Galaxy Note 9, як і анонсовані в лютому Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus, буде зовні нагадувати торішній Samsung Galaxy Note 8.

Відомо, що смартфон отримає зовнішні характеристики свого попередника, але, можливо, отримає збільшений дисплей 6,3 дюйма до 6,4 дюйма. Начебто мало, але це означає зменшення рамок навколо екрану.

Очікується, що збільшиться не тільки екран, але і акумулятор. Смартфон отримає новий акумулятор на 4000 мач. Це досить суттєве збільшення. Для порівняння – Note 8 має акумулятор ємністю 3300 маг.

З технічної точки зору (процесор, камера) Galaxy Note 9 буде схожий на Galaxy S9+.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.

Про це повідомляє південнокорейський ресурс ETNews з посиланням на джерела, близькі до планів виробника.

За даними видання, жоден з потенційних партнерів Apple, зайнятих виробництвом дисплейних матриць, виявилося не під силу забезпечити компанію достатнім обсягом комплектуючих.

Отримавши відмови від LG і Japan Display, в Купертіно були змушені знову піти на контакт з Samsung.

Представники Samsung Electronics, які приїхали на зустріч з Apple, заявили, що готові незамедлительность почати виробництво 100 мільйонів панелей, 25% яких призначаються для iPhone X поточного покоління і 75% — для моделі 2018 року. В Купертіно, за даними ETNews, ще не прийняли остаточного рішення, проте напевно здивовані такою ціновою політикою південнокорейської компанії.