Геймер несподівано розкрив дієвий спосіб схуднення

поділитись
Геймер схуд прямо в окулярах віртуальної реальності

На форумі геймер під ніком elliotttate поділився з однодумцями історією свого схуднення. У цьому йому допоміг фантастичний світ Skyrim VR. Просто виконуючи завдання гри, хлопцеві вдалося позбутися від 4,5 зайвих кілограм.

Зазначимо, що в його історії схуднення були задіяні і інші VR-ігри, однак саме завдяки Skyrim він отримував найбільш "важкі" тренування. Дітище Тодда Говарда допомогло хлопцеві тому, що він вирішив повністю зануритися в дивовижний світ. Геймер поставив собі за мету максимальну взаємодію з природою Тамриеля у шоломі віртуальної реальності.

Хлопець повністю вжився в образ божества і віддавця механіці гри. Так, він прив'язав до своїх кросівок два килимка для йоги. Ухилявся від стріл і мечів не тільки у віртуальному світі, але і реальному, ховався в укриттях. Він кожен рух свого героя виконував в реальності, кожну маніпуляцію, вироблену в світі фентезі. Крім того, він навмисно ускладнював собі завдання.

Геймер повністю відмовився від переміщення по місцевості на коні і від функції швидкого переміщення. Всі завдання він виконав пішим ходом і бігав своїми ногами. При цьому він зазначає, що тільки коли виконуєш кожен рух свого персонажа починаєш розуміти, наскільки швидко він бігає.

Так, під час пригод в провінції, йому доводилося здійснювати півгодинний забіг на довгі дистанції в грі. Для більшої мотивації elliotttate поставив кілька модифікацій для поліпшення візуальної картинки в Skyrim. Крім того, він повністю промовляв репліки, вимовлені Довкином, під час переміщення між квестами включав вентилятор. Своїм прикладом геймер показав як можна худнути, не виходячи з кімнати.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" творці Skyrim Together для The Elder Scrolls 5: Skyrim поділилися першим геймплейний десятихвилинним роликом:

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
Skyrim, гра, схуднення
Аналог американського позашляховика Сhevrolet Suburban створили в Донецькій області і тепер його виставили на продаж
0
0
14:40 17.08.2018
Тепер роботи навчилися літати!
0
0
14:10 17.08.2018
Тепер у компанії є власний одяг
0
0
13:25 17.08.2018
Компанія не очікувала такого повороту
0
0
12:51 17.08.2018
Тепер і ви дізнаєтеся, чим займаються українці під час очікування
0
0
12:25 17.08.2018