Груповий позов до суду протии компанії Google ініціював колишній інженер Джеймс Деймор, звільнений в серпні минулого року. Скарга стосується перш за все "дискримінації білих чоловіків з консервативними поглядами".

За даними Financial Times, його позбавили посади через розісланий колегам маніфест, в тексті якого йшлося про сумніви щодо кадрової політики та збільшення частки жінок і меншин. Пояснював таку нерівність в ІТ-галузі біологічними причинами.

Фігурує у позові його товариш по роботі Девід Гудеман. Чоловік також не погоджується із причинами свого звільнення:

"Деймор, Гудеман і інші учасники групового позову піддавалися остракізму, приниження і покаранням за політичне інакомислення, обтяжене гріховними обставинами їх народження як представників європеоїдної раси і / або чоловіків", - значиться в заяві.

Популярні новини зараз
Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Астролог Влад Росс розкрив таємницю планет: Що дасть Україні ретроградний Меркурій? Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки
Показати ще

На думку позивачів, у такий спосіб Google показує своє вороже ставлення до тих, хто мислить традиційно. В якості прикладу наводяться щотижневі збори, на яких "висміювалась присутність білих людей і чоловіків".

Представники компанії заявляють, що готові піти назустріч колишнім співробітникам.

Відомо, що 28-річний Дж.Деймор, що не знайшов роботу після звільнення, неодноразово виступав проти Google, звинувачуючи її в "стадному мисленні". Його ідеї швидко підхопили ультраконсервативні групи і сайти.

Дивіться: Google Office у Нью-Йорку

Як повідомляв портал "Знай.ua", співробітники британського журналу The Economist провели експеримент, в ході якого перевірили здатність штучного інтелекту писати статті в науково-популярному жанрі.