Компанія Google дозволила почати тестування нової мобільної операційної системи Fuchsia, яка може замінити Android, передає The Verge.

Компанія оприлюднила документацію, яка дозволяє завантажувати ОС на Pixelbook - ноутбук виробництва Google.

За інформацією видання, над операційною системою Fuchsia творці працювали протягом останнього року. Однак жодних деталей виробник поки не розкриває.

Також невідомо, для чого саме розроблялася Fuchsia. Експерти вважають, що вона є наступником проекту Andromeda - ноутбука, в якому об'єднали операційні системи Chrome і Android.

Раніше повідомлялося, що смартфон Google Pixel 2 перевершив по продажам iPhone X від корпорації Apple. Дані надані американськими аналітиками з компанії Rosenblatt Securities, які в грудні вивчили користувальницький попит і порівняли показники продажів різних гаджетів.

Експерти розповіли, що, незважаючи на масштабну рекламну акцію і популярність пристроїв, вироблених купертиновцами, попит на iPhone X виявився незначним, лідером смартфон стати не зміг. Перше і друге місце дісталося девайсів з однієї лінійки - Google Pixel 2 і Pixel 2 XL.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google оголосила війну відкотів.