Про випробування КНР гіперзвукового глайдера з посиланням на джерело в уряді США заявило видання The Diplomat. За наявними відомостями, тести пройшли 1 і 15 листопада. Мова йде про запуск ракет середньої дальності DF-17, оснащених гіперзвуковими планучими глайдерами.

Також з'явилися деякі деталі зброї. Запущена 1 листопада ракета DF-17 подолала відстань 1400 км. При цьому гіперзвуковий літальний апарат, яким вона була оснащена, подолав 60 км на малій висоті. Згідно з наявними даними, тести нової системи пройшли успішно. Зброя вражало цілі з надзвичайно високою точністю. Прийняти комплекс на озброєння можуть вже у 2020 році.

Глайдер HGV починає політ після відділення від балістичної ракети, за допомогою якої гіперзвуковий апарат виводиться на необхідну висоту. Сама ракета DF-17, згідно з оцінками американської розвідки, являє собою ракету середньої дальності, радіус дії якої може досягати 2,5 тис. км. DF-17 може переносити ядерну та неядерну бойову частину, а також виступати носієм для гіперзвукового літального апарату (саме такий варіант і випробували 1 і 15 листопада).

Популярні новини зараз
У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Давно відомо, що розробкою нового гіперзвукового зброї займається не тільки Китай, а також США і РФ. Нагадаємо, в жовтні Військово-морські сили США випробували в рамках ініціативи Prompt Global Strike (PGS) перспективну гіперзвукову ракету. В осяжному майбутньому Сполучені Штати мають намір отримати систему, яка дозволить нанести високоточний удар практично в будь-якій точці Землі за надзвичайно малий проміжок часу. Таким чином, дане гіперзвукова зброя доповнить сучасний стратегічний ядерний арсенал.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що США запозичило космічну зброю у "Зоряних воєн".