На популярній виставці Mobile World Congress (MWC) китайська компанія Haier представила "розумний" годинник Asu, які володіють вбудованим проектором. Завдяки такому пристрою інформація з годин може проектуватися на руку користувача.

Як заявляють представники компанії, годинник особливо підійдуть для занять спортом, коли незручно на бігу вдивлятися в дрібні літери на екрані. Так, пристрій може проектувати дистанцію і час на руку спортсмена, а вже на екрані будуть знаходитися елементи управління, які дозволять припинити або завершити даний режим роботи.

Зручні такі годинники і тим, що вони підтримують управління за допомогою жестів. Наприклад, користувач може двічі торкнутися руки, щоб змінити інформацію на дисплеї пристрою.

Популярні новини зараз
Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Ще на екрані пристрою можна малювати, а результат буде проектуватися на руку. Це стане в нагоді, коли потрібно швидко щось записати, не дістаючи записну книжку, або зобразити схему на робочих зустрічах.

За розміром Asu досить великі і навряд чи підійдуть для повсякденного носіння. Але зате великий екран дозволяє виводити якісні зображення в дозволі 480×854 пікселя.

Про інших можливостях "розумних" годинників виробники поки не повідомляють. Імовірно, Haier Asu надійдуть у продаж в Китаї в другому кварталі поточного року.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що корпорація Apple випустила ряд рекламних відеороликів, в яких укладено заклик до зйомок одностатевих шлюбних союзів на продукцію "яблучного" бренду. Користувачів закликають до зйомок одностатевих весіль з використанням смартфона iPhone X.