Фахівці впевнені, що вже в поточному столітті жителі Землі вступлять в контакт з інопланетними цивілізаціями. Про це розповів фізик-теоретик Міто Каку, повідомляє Science Alert.

Міто Каку вважає, що ближче до кінця XXI століття жителі Землі зможуть отримати можливість вивчити типи позаземного життя, почати розшифровку їх мови. Він запевняє, що земляни зможуть встановити зв'язок по радіосигналах з інопланетними цивілізаціями, однак, розділяти їх будуть щонайменше десятки світлових років.

Відповідне передбачення вчений зробив на порталі Reddit під час онлайн-інтерв'ю з користувачами ресурсу. На думку фізика, людству доведеться розшифрувати мову виявленої цивілізації, вивчити тип позаземного життя, однак на заваді швидкому налагодженню відносин стане відстань в десятки світлових років від Землі.

Варто зауважити, що й інші вчені прогнозували швидкbq початок спілкування з інопланетянами. Так, астроном Сет Шостак вважає, що контакт відбудеться вже протягом найближчих 20-ти років.

Популярні новини зараз
Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

У свою чергу, фізик-теоретик Стівен Хокінг припускає, що інопланетяни можуть представляти небезпеку для людства, і люди повинні ігнорувати послання позаземних цивілізацій.

До речі, нещодавно відома хакерська група Anonymous опублікувала заяву, в якій говориться, що аерокосмічне управління NASA може готуватися до оприлюднення фактів існування позаземного життя.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", таємниця самого відомого НЛО отримала цілком земне пояснення. Цей НЛО охрестили "Чорним лицарем" за дивну форму і чорний колір. Так, уфологи стверджують, що містичний НЛО, якого охрестили "Чорним лицарем виявився фейком.

За словами фахівців, таємничий космічний корабель прибульців є звичайнісінькою тепловою ковдрою, яку було випадково втрачено у відкритому космосі астронавтами з США ще в 1998 році. Варто відзначити, що довгий час "Чорний лицар" був самим загадковим НЛО, який активно вивчали уфологи.