Відомі уфологи показали відео, в якому за допомогою Google Maps виявили секретні бази інопланетян.

Подивіться відео самі, щоб переконатися в існуванні бази НЛО:

Раніше повідомлялося, що досвідчений теоретик змови з Великобританії Скотт Уорінг стверджує, що протягом 20 років інопланетяни таємно працюють з британськими військовими. Про це передають закордонні джерела.

Популярні новини зараз

Ведуча "1+1" Лідія Таран заразилася вірусом і показала, як "бореться": "Я його, а він - мене"

Наречений Мішиної Еллерт заговорив про весілля з Рибаком: "Поїхали будувати кохання"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Українці пом'янули заробітчан, які не повернулися додому: "Поїздка підзаробити є дорогою в один бік"

Показати ще

Один з кращих мисливців за НЛО Скотт Уорінг заявив, що інопланетяни 20 років працюють на Землі в підпіллі і співпрацюють з британськими військовими. Уфолог стверджує, що приховані підземні бази були розроблені спеціально, щоб приховувати факт контакту з НЛО. Нагадаємо, що раніше уфологи неодноразово говорили про те, що в США є приховані підпільні бази, де інопланетні гуманоїди проводили реорганізацію ВПС США по технології літаючих тарілок.

За даними Уоринга, американський MUFON, найбільша в світі організація, що займається дослідженням НЛО, зберігає глобальну базу даних про співробітництво з прибульцями. Виходить, що таємницю НЛО зберігають не тільки уряд США, але і Великобританії.

Раніше портал "Знай.иа"повідомив, що американський вчений-фізик японського походження Мітіо Каку (Michio Kaku) вважає, що ми на порозі відкриття нових технологій, які "ще глибше досліджують планети і зірки" і наблизять нас до встановлення контактів з інопланетним розумом.

“Ставлю чашку кави, що до 2035 року у нас будуть докази інопланетного життя, – погоджується з ним Сет Шостак (Seth Shostak), американський астроном. Співробітник Інституту SETI. – Я налаштований оптимістично і відчуваю, що ми знаходимося на порозі вивчення чогось дійсно революційного".