Вчені провели дослідження, в результаті якого виявили, що на Землі може початися ядерна зима. Це може відбутися в тому випадку, якщо в центрі галактики Чумацький Шлях станеться вибух. Зазначимо, що один з таких вибухів у минулому спровокував льодовиковий період на планеті.

Так, згідно з даними дослідників, в космічному просторі безперервно відбуваються зміни. Зокрема, в ядрах галактик відбуваються скупчення частинок космічного пилу і великої кількості енергії, які вибухають і розлітаються по всьому космосу.

Як стверджують учені, саме цей процес і провокує народження зоряних тіл, передає Vladtime.

Чумацький Шлях

Всім відомо, що в центрі галактики Чумацький шлях приблизно два мільйони років тому стався потужний вибух, сліди якого виявлені в Магеллановій потоці.

Популярні новини зараз
12-річну школярку вигнали з уроку за те, що вона прийшла у дешевій спідниці Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Вчені припускають, що аналогічний вибух міг вплинути на клімат Землі в період льодовикового періоду. Таким чином, космічний пил впливав на Сонце, поглинаючи собою сонячне світло.

Довідка: Чумацький Шлях (також наша Галактика або просто Галактика з великої літери) - галактика, у якій знаходяться Земля, Сонячна система і всі окремі зірки, видимі неозброєним оком. Відноситься до спіральних галактик зі перемичкою.

Яке майбутнє очікує Землю? Дізнайтеся у відео

Наступний вибух у ядрі нашої галактики може спровокувати ядерну зиму на планеті Земля. За даними фахівців, вона може початися в наступні 30 тисяч років.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що в ході місії Operation IceBridge вченими було зроблено незвичайне фото: експерти сфотографували найхолодніше серце в світі.

Насправді серце являє собою химерну частину льодовика, яка утворилася у північно-західному районі Гренландії.

Відзначається, що за весь час місії експерти подолали відстань у 344 тис. км. Дана цифра еквівалента восьми з половиною облетам екватора. Відомо, що програму згорнутий в 2018 році, на даний момент місії пішов дев'ятий рік.