Якщо ви хоч раз проходили ігри про Маріо, то прекрасно знаєте, що головний герой культової гри не може обійтися без стрибків. Тим не менш користувач YouTube, під псевдонімом Gamechamp3000, вирішив дізнатися, чи можливо пройти Super Mario Odyssey без жодного стрибка (їх кількість ви можете дізнатися в одного персонажа після проходження гри).

Рекомендуємо ознайомитися з незвичайним рекордом:

Спільнота ентузіаста VG Myths з'ясувало, що за стрибок вважається лише той маневр, який герой здійснив, перебуваючи на землі, з допомогою відповідної кнопки. Все інше лічильник не враховує, в тому числі і стрибки, які Маріо здійснює іншими персонажами.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Таке незвичайне проходження виявилося для Gamechamp3000 майже нездійсненним. Гравець використовував техніку для швидкісного проходження і уникав розмов з NPC, але гра все одно показувала, що Маріо зробив один стрибок.

Незабаром Gamechamp3000 вдалося з'ясувати, що лічильник в Super Mario Odyssey враховує і обов'язковий стрибок під час катсцени. Здавалося б, пройти гру запланованим способом не вийде, але Gamechamp3000 вдався до хитрощів - підключив другого гравця.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що знайдено спосіб запустити конвеєр геніїв".