Лирон Дамір, колишній віце-президент Pebble по дизайну і один з лідерів по створенню для webOS HP і LG, почав роботу в Google, щоб стати новим главою UX для Google Home. Він буде керувати дизайном продуктів Google Home.

Прибуття Даміра в компанію має сенс, так як Google починає впроваджувати взаємодії користувачів з Google Home продукцією.

З іншого боку, компанія Essential втратила ключову частину своєї дизайнерської команди, перш ніж їй вдалося запустити новий телефон, і розумну колонку Ambient OS.

По всій видимості, Google шукає можливості для створення екосистеми більш інтерактивних продуктів для дому.

Популярні новини зараз
"Ощадбанк" виплатить допомогу пенсіонерам: хто та скільки отримає Без звичних платіжок: "Газмережі" закликали по-новому сплачувати за розподіл газу Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що американці показали ціну Lanos.