Корпорація Google опублікувала свій щорічний звіт Google Transparency Report, в якому показала, які запити отримує на розкриття даних.

Так, у 2016 році українські правоохоронці подали запити на розкриття даних всього 28 користувачів, передає "ain.ua".

Для порівняння, російські спецслужби намагалися отримати доступ до 392 акаунтів, а американські - до 27 272.

Разом з тим, кількість запитів від українських спецслужб зросла - у 2015 році українська влада запросили у Google розкриття даних всього 9 користувачів.

Також українська влада порівняно рідко вимагає від компанії видалити з мережі контент, який, на їхню думку, порушує будь-які закони або чиїсь права.

Популярні новини зараз
Номер буде заблоковано: абоненти Lifecell можуть втратити найдорожче Всі дані передадуть до податкової: доведеться заплатити за кожен метр Нові правила передачі показників та оплати послуг: газовики попередили про зміни Вам знадобиться магніт: перевірте монети в гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень
Показати ще

Так за 2016 рік у Google від українського уряду надійшло 40 запитів на видалення в цілому 107 записів переважно по причині наявності наклепу (78), а також порушення авторських прав (14), критики влади (8) і інших причин.

Переважно йшлося про ресурси з пошуку, також в 2016 році українська влада попросили видалити 6 публікацій в YouTube і два пости в блогах.

Нагадаємо, Україна демонструє інтерес до персональних даних користувачів в Google, починаючи з грудня 2013 року, коли в Києві спалахнув євромайдан. У другому півріччі 2013 року був направлений перший історичний запит, який не був задоволений.

Як повідомляв "Знай.ua", керівник YouTube підтвердив, що компанія планує злиття свого сервісу YouTube Red з Google Play Music для створення нового потокового сервісу.