Компанія Google готує нові удосконалення для своєї пошукової системи. Компанія впевнена, що нова система дозволить клієнтам отримувати відповіді на свої питання набагато швидше і простіше.

Суть нової системи проста: традиційно, користувач вводить запит в пошукову систему і натискає на кнопку "Пошук", яка призводить до фрагмента інформації і різних пропозицій посилань. Однак для максимально конкретного пошуку можуть знадобитися повні пропозиції або кілька додаткових ключових слів, щоб було більше шансів отримати відповідні результати. Раніше подібні речі відбувалися тоді, коли потрібно було шукати конкретну фразу, і потрібно було брати в дужки весь текст.

З цією метою Google хоче надати кілька підтем, щоб краще зрозуміти, що користувач хоче знайти, і показати кілька аспектів теми в одному пошуку.

В офіційній заяві Google йдеться, що новою функцією стане "Панель знань" з додатковими темами, наприклад, за вартістю, вагою, довговічністю.

Це допоможе звузити пошук та надати те, що Google вважає найпоширенішими корисними аспектами теми, спрощуючи порівняння. До того ж, це не буде навантажувати користувача зайвою інформацією, або тієї, яка його просто не цікавить.

Додано підтеми, автоматично створювані на основі "розуміння цих питань в Google контенту в Інтернеті", з'являться в найближчі кілька днів.

Нагадаємо, що молодий чоловік тричі за рік зламав головну комп'ютерну мережу Apple, скачав 90Гб конфіденційної інформації і отримав доступ до рахунків клієнтів. Свої дії він пояснив бажанням працювати в Apple.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Xiaomi продовжує посилено розширювати свій асортимент різних пристроїв для дому. На краудфандингової майданчику Xiaomi Youpin з'явився досить несподіваний продукт, хоча від цієї компанії завжди можна чекати чого завгодно.

Також Знай.uа писав про те, що за останні роки компанія Google випустила дуже багато різних сервісів для спілкування, однак всі вони, чесно кажучи, виявилися невдалими.