Нещодавно перероблений Gmail має безліч розумних трюків, але ніхто не очікував настільки ж значного підвищення продуктивності. Ця функція дозволяє швидко відкрити бічну панель додатків Google, таких як "Завдання" і "Календар", щоб ви могли редагувати список справ або додавати задачі в свій розклад, не покидаючи свою поштову скриньку.

Він настільки популярний серед користувачів Gmail, Google розширює його. Компанія заявляє, що представляє цю функцію бічної панелі для інших додатків G Suite, тому тепер ви зможете отримати доступ до Календаря Google, Зберігачу та Завдання з документів, листів, слайдів і креслень. Ви також можете отримати доступ до Зберігача і Задачі з Календаря.

Якщо вам не подобається бічна панель або ви відчуваєте, що додаток Google занадто брудний, що є допустимим аргументом для зміненого Gmail, ви також можете звести його до мінімуму. Функції повинні з'являтися у тих, хто бере участь в програмі розробників Google, і більш широко для всіх користувачів G Suite протягом наступних двох тижнів.

Компанія вирішила оновити майже всі свої онлайн-сервіси, включаючи документи та сховища. До того ж, браузер Chrome незабаром отримає масштабне оновлення, змінивши свій зовнішній вигляд.

Нагадаємо, що з часів Mac OS X Leopard в "яблучної" операційної системи була корисна функція Back to My Mac. Вона дозволяла встановити мережне з'єднання між комп'ютерами і віддалений доступ до системи, з допомогою інших пристроїв, підключених до мережі.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Apple планує випустить смартфон, який здатний працювати в 5G-мережах. Однак, з впровадженням нових технологій, компанії вимагатиме заплатити набагато більше за смартфон.

Також Знай.uа писав про те, що з червня ми спостерігаємо стійкий потік витоків Pixel 3, і в цей раз з'явилося ще більше фотографій і відеороликів, включаючи передбачувані зразки фотографій, зроблені за допомогою камери Pixel 3 XL.