Наприкінці минулого тижня пошук Google по картинках позбувся однієї з функцій. Тепер користувачі не можуть відкрити картинку в повному розмірі - кнопка, яка дозволяла це зробити, відсутня.

Відмова від цієї можливості став результатом угоди між Google і компанією Getty Images, яка зажадала прибрати кнопку відкриття повнорозмірних зображень з пошуку по картинках. У Getty Images вважають, що такий крок допоможе уникнути крадіжки зображень, які захищені авторським правом.

Замість відкриття повнорозмірною картинки тепер пропонується відвідати сторінку і знайти зображення там. Користувачі Google висловили своє невдоволення нововведеннями. "Настали темні часи. Тепер навіть картинки з гугла не можна відкривати повноформатний", - написав один з них.

Популярні новини зараз
Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Tayanna висловила бажання вийти швидше заміж і прилетіла до колишнього чоловіка: "Я в це не вірю" "Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз
Показати ще

Правда, за словами користувачів, відкрити зображення у повному розмірі все одно можна. Для цього потрібно клікнути по предпросмотру правою кнопкою миші, а потім вибрати пункт меню "Відкрити зображення в новій вкладці".

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Word почав допомагати хакерам.