Google планує активну експансію в сегмент комп'ютерних ігор. В даний час компанія працює над сервісом потокового мовлення з консольним обладнанням під кодовою назвою "Єті" (Yeti). Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання 9to5google.com.

Серед можливих напрямків розвитку "Єті" розглядається підписна модель монетизації. Мова йде про формат, при якому користувачі платять за доступ до хмарної інфраструктури сервісу, отримуючи натомість можливість грати у "важкі" ігри з будь-якого пристрою. У цьому випадку вся апаратна навантаження лягає на сервери Google. Варто зазначити, що на цьому полі вже активно працюють Sony PlayStation Now і NVIDIA GEFORCE NOW. Експерти сходяться на думці, що поява Google може стимулювати конкурентну боротьбу і змінити існуючий ландшафт ринку обсягом 109 млрд доларів до невпізнання.

Раніше повідомлялося, що відомий в хакерських колах українець Володимир Піхур , що проживає в американському місті Портленд, штат Орегон, зумів зламати консоль Sony PlayStation 4 з встановленою прошивкою версії 5.00 і вище, що до цього не вдавалося нікому. Своїми успіхами Піхур поділився на конференції Recon Brussels. Як стверджує сам ентузіаст, для досягнення своєї мети він використовував давно виявлену їм уразливість в режимі спокою консолі.

Популярні новини зараз

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

Ольга Фреймут вперше показала розкішну квартиру в центрі Києва: "Прискіпливо займалася дизайном"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google зловив справжнього рептилоида.