У Google Chrome з'явилася дуже корисна функція. Одним з трюків для прискорення завантаження веб-сторінок і скорочення обсягу даних є Lazy Loading. По суті, ідея проста до нестями: браузер завантажує сторінку в міру її прокрутки, зменшуючи навантаження на девайс з-за повного завантаження сторінки. Це дозволяє зменшити кількість переданого контенту, адже частину даних, яка не видно на екрані, просто не завантажиться.

При цьому поки немає єдиного стандарту такий завантаження з боку браузерів. Розробники реалізують це на окремих сайтах, але не більше того, і це буде не сьогодні і не завтра. Проте в Google, схоже, вирішили змінити ситуацію. В майбутніх версіях Chrome повинна з'явитися "ледача завантаження" за замовчуванням, а у версії Chrome Canary (для розробників), вона вже є.

Якщо ви хочете спробувати нову можливість, потрібно завантажити Chrome Canary, встановити і запустити, а потім перейти в налаштування. Завдяки маніпуляції з налаштуваннями, браузер активує цю функцію. Після цього досить перезапустити браузер, щоб зміни вступили в силу. Зрозуміло, на тих сайтах, де нова можливість реалізована засобами самого порталу, ви навряд чи помітите зміни. Однак на інших ресурсах це, ймовірно, прискорить завантаження. Така новинка не тільки зменшить навантаження на девайс, але і збереже ваш трафік, якщо ви не будете дочитувати сторінку сайту в самий низ.

Популярні новини зараз

Джамала зізналася, чому пішла від чоловіка, з яким разом була 11 років

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще

Нагадаємо, що аналітична компанія Blannco, яка спеціалізується на ремонті смартфонів, опублікувала звіт з ремонту та безпеки мобільних пристроїв і визначила найбільш ненадійні смартфони на Android і iOS. Дане дослідження опублікувала GSMArena.

Як повідомляв раніше Знай.uа, синій світло від наших смартфонів, ноутбуків і інших цифрових екранів може бути набагато більш небезпечним, ніж вважалося раніше.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi зазвичай не затягує вихід новинок, які вже були "розрекламовані" в мережі, хоч і часто ще до моменту їх виходу стають відомі їх характеристики.