Користувачі з нетерпінням чекають MWC 2018 і тих цікавих анонсів, які там будуть зроблені. Але у другій половині березня поточного року чекає ще одна значуща виставка — GDC.

Вона призначена для розробників ігор, і компанія Google збирається показати майбутнє мобільних ігор, в якому знайдеться місце технологій доповненої реальності.

У понеділок, 19 березня 2018 року, компанія Google проведе свій захід Google Developer Day в рамках конференції розробників ігор Game Developer Conference 2018 (GDC). З 21 по 23 березня 2018 року на виставці також працюватиме павільйон пошукового гіганта. Для тих користувачів, які на виставці присутні не будуть, компанія Google буде вести трансляцію своєї презентації.

Більш детально про майбутній захід розказано на сторінці Google at GDC 2018. Чого чекати від майбутньої презентації? Коротка відповідь на це питання було дано в примітці Стюарта Ломбарду (Stuart Lombard).

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

У минулому році основною темою участі компанії Google у виставці GDC стало підвищення можливостей монетизації і реклами в іграх. У поточному році компанія зосередить свою увагу на розширенні можливостей самих ігор з застосуванням технологій доповненої реальності (AR) і багатокористувацького режиму. Крім того, в ході майбутньої презентації компанії Google мова також піде і про перспективи розширення розробниками ігор аудиторії користувачів пропонованих ними програмних продуктів на ринках, що розвиваються.

Багатьом користувачам мобільних девайсів, безсумнівно, буде цікаво дізнатися, як компанія, що розвиває саму популярну на сьогоднішній день мобільну операційну систему Android, збирається удосконалити ігри, призначені для смартфонів, і яку роль відіграє в цьому одна з найбільш перспективних технологій — доповнена реальність.

Адже саме розумні телефони сприймаються багатьма сучасними користувачами цифрової електроніки в якості основних комп'ютерних пристроїв. Ці девайси давно використовуються не тільки для голосового спілкування і текстової листування, але і для навігації в Мережі і, звичайно ж, ігор і інших цифрових розваг.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple завоює любов музикантів.