Хакерська атака: новий вірус заражує комп'ютери через Word

поділитись
Не відкривайте підозрілі документи!

Аналітики з компанії Menlo Security помітили в минулому місяці хвилю кібератак на інформаційні ресурси, розташовані на Близькому Сході та в США.

 

Відомо, що хакери придумали новий метод зараження з багатоступеневим "інфікуванням". При цьому використовуються прикріплені до електронної пошти документи Microsoft Word, зазначило видання Threat Post.

 

 

Виявляється, кіберзлочинці розмістили спеціальні модифіковані теги HTML файлах з розширенням docx і RTF. Після цього на пристрій завантажувалося шкідливе програмне забезпечення (ПО) FormBook. З його допомогою хакери отримували віддалений прихований контроль над зараженими комп'ютерами.

 

Для зараження достатньо було просто відкрити документ у режимі попереднього перегляду, зазначили представники Menlo Security. FormBook – тип шкідливого ПО для шпигунства. З його допомогою зловмисники можуть дізнатися поєднання клавіш для паролів, вкрасти вміст буфера обміну і т. д.

 

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що фахівці компанії Mcafee Labs заявили, що оновлена версія сервісу WhatsApp Plus має небезпечний вірус. Хакери поширюють популярний додаток через соціальні мережі з допомогою реклами AdWorld.

 

Як стало відомо, жертвами хакерських атак стали близько мільйона юзерів відомого месенджера WhatsApp.

 

 

Експерти Mcafee Labs повідомили, що кібер-злочинці обіцяли користувачам доступ до новітніх смайлам, а також зміна інтерфейсу, переклад грошей і стеження за місцем знаходження співрозмовника.

 

WhatsAppPlus має шкідливий алгоритм Android/PUP.Riskware.Wtaspin.GB, який краде персональні дані, а саме: ім'я користувача, телефонний номер, смс-повідомлення та список контактів.

 

Шкідливий демонструє показ реклами, а при натисканні всі фінанси господаря мобільного пристрою опиняються на рахунках хакерів, повідомили в Mcafee Labs.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Вибір редакції, Столиця
17.07.2018
Компанія намагається сподобатися всім, але безуспішно
0
0
16:16 17.07.2018
Ці ігри тепер під забороною в цій країні
0
0
15:57 17.07.2018
Гра таїть в собі безліч секретів
0
0
15:20 17.07.2018
Годинник став конкурентом гаджетів від Apple
0
0
14:35 17.07.2018
Новий транспорт змусить вас забути про пробки
0
0
14:07 17.07.2018