Аналітики з компанії Menlo Security помітили в минулому місяці хвилю кібератак на інформаційні ресурси, розташовані на Близькому Сході та в США.

Відомо, що хакери придумали новий метод зараження з багатоступеневим "інфікуванням". При цьому використовуються прикріплені до електронної пошти документи Microsoft Word, зазначило видання Threat Post.

Виявляється, кіберзлочинці розмістили спеціальні модифіковані теги HTML файлах з розширенням docx і RTF. Після цього на пристрій завантажувалося шкідливе програмне забезпечення (ПО) FormBook. З його допомогою хакери отримували віддалений прихований контроль над зараженими комп'ютерами.

Для зараження достатньо було просто відкрити документ у режимі попереднього перегляду, зазначили представники Menlo Security. FormBook – тип шкідливого ПО для шпигунства. З його допомогою зловмисники можуть дізнатися поєднання клавіш для паролів, вкрасти вміст буфера обміну і т. д.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що фахівці компанії Mcafee Labs заявили, що оновлена версія сервісу WhatsApp Plus має небезпечний вірус. Хакери поширюють популярний додаток через соціальні мережі з допомогою реклами AdWorld.

Як стало відомо, жертвами хакерських атак стали близько мільйона юзерів відомого месенджера WhatsApp.

Експерти Mcafee Labs повідомили, що кібер-злочинці обіцяли користувачам доступ до новітніх смайлам, а також зміна інтерфейсу, переклад грошей і стеження за місцем знаходження співрозмовника.

WhatsAppPlus має шкідливий алгоритм Android/PUP.Riskware.Wtaspin.GB, який краде персональні дані, а саме: ім'я користувача, телефонний номер, смс-повідомлення та список контактів.

Шкідливий демонструє показ реклами, а при натисканні всі фінанси господаря мобільного пристрою опиняються на рахунках хакерів, повідомили в Mcafee Labs.