Команда розробників Half-Life 2: ICE оголосила про випуск своєї нової гри, яка продовжує сюжетну лінію Half-Life 2. Також вони розповіли, що дія гри розгорнеться в Антарктиді.

Ентузіаст під ніком Timian замість зі своєю командою випустив новий проект, який є продовження Half Life 2. Новий проект натхненний не тільки самою грою та різними конспірологічними теоріями.

Також відомо, що сюжетна лінія гри буде проходити десь в Антарктичних підземних бункерах і крижаних просторах. Розробники розповіли, що зробили проект з метою розважити геймерів і самих себе, а також надати всім новий незабутній ігровий досвід.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Дія ICE проходить між Half Life 2 і Half Life 3. Гордон пробуджується в Арктиці і відразу ж відправляється в шлях, щоб дістатися хоч до якогось притулку, в якому ховаються громадяни. У грі є дуже багато нового зброї і ворогів.

Сама ж компанія за запевненням розробників триває приблизно 5 годин. Крім того, щоб зіграти в Half-Life 2 ICE треба, щоб на комп'ютері була встановлена базова гра Half Life 2.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цифрові гіганти контратакували хакерів.