Космічні програми не можна віднести до суто іміджевих проектів тих чи інших амбітних держав. За допомогою космічних апаратів ведуться спостереження за кліматом і океаном, забезпечується супутниковий зв'язок, і навіть розробляються сучасні доктрини національної оборони. Новий проект, запущений недавно в Японії також демонструє прагматичність космічних польотів. Як повідомляють російські ЗМІ, в 2019 році над Хіросімою піде перший штучний метеорний дощ. Його створять фахівці японської компанії Ale.

Ця організація планує запустити супутник і викинути з нього кульки, які при гальмуванні про атмосферу стануть світитися. За словами експертів, вони здійснять свій проект в 2019 році. Інженери створять різнокольорові кульки, які будуть світитися при виході за межі космічного апарату. Цей процес схожий з падінням метеоритів. Люди побачать над Хіросімою багато маленьких палаючих всіма кольорами веселки об'єктів. Світіння кульок триватиме десять секунд, а потім припиниться.

Спостерігати за цим процесом зможуть не лише жителі Хіросіми, але і люди, що перебувають на відстані 100 кілометрів від цього населеного пункту. Японська компанія розробила цей проект не заради розваги. У майбутньому фахівці мають намір оперативно сповіщати громадян про надзвичайні ситуації за допомогою штучного метеорного дощу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про космічні ліки від раку

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Астролог побачив у травні "лихо" для України Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще