Tesla купує приватну компанію Perbix, яка забезпечувала автовиробника деталями впродовж останніх трьох років. Саме цим придбанням Ілон Маск планує збільшити виробництво авто до необхідного рівня попиту.

Perbix - частина великого плану Ілона Маска з будівництва "машини, яка збирає машини". Поки Tesla не вдається повністю автоматизувати виробництво, із-за чого компанія в минулому кварталі втратила 650 млн. доларів.

Perbix зможе забезпечувати автовиробника великою кількістю деталей.

Популярні новини зараз
Російські окупанти почали розмінувати Маріупольський порт заради 170 мільйонів: вкрадуть металобрухт і зерно Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

В останньому звіті перед акціонерами Ілон Маск зізнався, що Tesla не зможе вийти на обсяг виробництва в 5 тисяч Model 3 на тиждень до кінця 2017 року. Поки Tesla навіть близько не випускає потрібний обсяг автомобілів: починаючи з липня, з конвеєра зійшло всього 440 Model 3. Менеджери компанії склали список проблемних місць у виробництві, рішення яких приведе до прискореного виробництва авто - з декількох сотень до декількох тисяч в тиждень.

Головна "прогалина" - виробництво акумуляторів для Model 3 на Gigafactory 1 в Неваді. Сам процес є найбільш трудомістким і складним, оскільки на заводі батареї створюються з допомогою працівників, загальмовуючи виробництво авто до 50%.

Справа ускладнюється тим, що нещодавно Tesla "кинув" субпідрядник, який займався створенням програмного забезпечення для автоматизації виробничої лінії, і компанії довелося переписувати код і заново встановлювати електромеханічні елементи, що викликало величезну затримку.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що крем від засмаги перетворили в біопаливо.