Введення системи Face ID в деяких гаджетів наробило чимало галасу. Розробники стверджують, що нововведення переслідує виключно цілі безпеки користувачів. Критики систему переконують громадськість у тому, що ідентифікація такого роду є механізмом неправомірного збору біометричних даних населення. На ринках вже з'явилися різноманітні маскуючі пристрої, які дозволяли б користувачам приховати свої обличчя. Тим не менш, і тим і іншим було б корисно розібратися в тому, як саме працює система. Інформаційне агентство 1NEWS опублікувала цікавий матеріал на цю тему.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТе, яким Face ID бачить наше обличчя в моменти сканування, разюче відрізняється від того, що нам показали на презентації. Інтерфейс дійсно створює свого роду маску, що складається з виступів і западин, сотень м'язів і мімічних зморшок, але виглядає вона далеко не так привабливо, як ми думали. Розробник Бред Дуайер зумів візуалізувати інформацію про наших обличчях, яку отримує Face ID, і опублікував її в Twitter. Перший ролик демонструє, як виглядає так званий "перший шар" маски, що оновлюється кожного разу, коли користувач підтверджує свою особистість паролем.
Playing with the raw data coming out of the #iPhoneX #TrueDepth camera tonight.
— Brad Dwyer (@braddwyer) 15 ноября 2017 г.
It’s actually not all that granular. pic.twitter.com/yOcJqXwTHT
Оновлення, буквально представляє собою нашарування віртуальних масок один на одного, необхідно для контролю за змінами, що відбуваються з користувачем. Завдяки цьому інтерфейс не вимагає повторної реєстрації особи, якщо ви раптом вирішите змінити імідж і відростити хіпстерську бороду. Другий ролик показує, як виглядає "листкова" маска, що вийшла в результаті багаторазового сканування. Це означає, що Face ID не перезаписує одержувані дані кожен раз, коли відбувається зчитування, а просто послідовно накладає один шар за іншим протягом тривалого часу.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про дружбу смартфонів з любителями спиртного