Багато інженерні проекти здавалися сучасникам просто неймовірними. Навіть звичні автобуси і поїзди викликали у свій час бур недовіри. Вважалося, що від швидкості перших паровозів пасажирів неодмінно буде укачувати. Все це варто пам'ятати розглядаючи сучасні розробки. Однак ідеї компанії Dahir Insaat здатні викликати подив навіть найзавзятіших техно-оптимістів. Як повідомляє портал Нealthystyle, інженери цієї компанії пропонують запустити по міським дорогам високі транспортні платформи, які їдуть на двох колесах.

В основі концепту лежать великі й незвичайні транспортні засоби, що спираються на пару коліс. Платформа такого "автомобіля" розташована вище звичайного транспорту, за рахунок чого вона може рухатися прямо через потік машин. Але це ще не все! "Стрижні", на яких утримуються платформи, можуть збільшуватися і зменшуватися, а самі платформи можуть досягати розмірів невеликої квартири.

Такий вид транспорту може мати різну площу. Баланс повинен підтримуватися з допомогою гіроскопів. Платформи можуть використовуватися навіть в якості пересувних виставок або музеїв. Крім усього іншого ідея може сподобатися медикам, пожежним та іншим екстреним службам, які страждають від постійних заторів у великих містах.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про велосипед, з якого неможливо впасти

Популярні новини зараз

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще