Сьогодні Apple запустила четверту бета-версію iOS 11 для розробників, в результаті чого деякі з найбільш значних змін ми побачимо у четвертій бета-версії iOS 11.

Додана дуже зручна функція для очищення повідомлень на екрані блокування, а також є кілька візуальних налаштувань для значків операційної системи.

Apple представила нові значки для програми "Контакти", "Замітки і нагадування".

Центр повідомлень. Тепер можна робити свайп "вліво на екрані Повідомлення на блокування", щоб відобразити параметри для його очищення або перегляду.

Популярні новини зараз
Дайте "тюбику" чорної ріпи, не пустуйте з дзеркалом і помахайте гракам: що обов'язково потрібно зробити 26 вересня У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року
Показати ще

Параметри (Ємність). У розділі "Загальні" додатки "Налаштування" в пунк "Про програму", в списку "Обсяг" тепер відображається загальний обсяг пам`яті, яким має пристрій, а не обсяг доступного сховища мінус розмір iOS.

Значок WiFi - значок Wi-Fi в лівій верхній частині екрану, який показує, коли телефон підключений до мережі WiFi, злегка змінений на більш товсті лінії.

Більш детальну інформацію можна дізнатися, переглянувши відео.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple випадково допомогла хакерам.