Оскільки Apple продовжує перехід від РК-дисплеїв до OLED-технології для своїх iPhone, звіти показали, що дві з трьох моделей iPhone, запланованих до запуску з вересня цього року, будуть пропонувати OLED – дисплеї-iPhone X другого покоління і iPhone X Plus. Самий недорогий варіант буде з 6,1-дюймовим екраном з аналогічним повноекранним дисплеєм iPhone X.

Попередні чутки припускали, що Apple завершить свій перехід на OLED у 2019 році, коли всі моделі будуть використовувати цю технологію.

Japan Display в даний час є постачальником ЖК-дисплеїв для iPhone, і, хоча він рухається до розробки технології OLED, технологія пошириться лише до 2019 року.

Samsung у даний час є єдиним постачальником OLED-дисплеїв для iPhone X, але Apple, як повідомляється, інвестувала мільярди доларів, щоб допомогти LG почати працювати з технологією, LG, за чутками, є постачальником iPhone X Plus в цьому році."

Популярні новини зараз

Віра Кекелія з "Жіночого кварталу" відрізала чоловіку гідність: "Горішок міцний"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що адміністрація популярної соцмережі "Instagram" визнала, що веде постійне стеження за численними користувачами, відстежуючи окремі їхні дії.

Серед іншого, адміністрація ресурсу відслідковує таку дію, як прокрутка новинної стрічки. Необхідність такого спостереження керівництво "Instagram" виправдовує великим значенням відповідної дії при визначенні працюють в мережі ботів на відміну від справжніх користувачів.

Про це повідомляє Business Insider. Щоб стеження не була таємницею, а інформація про збирання даних з користувальницьких гаджетів не стала неприємним сюрпризом, адміністрація ресурсу попередила про це в оновленій версії своїх "Термінів і умов".

Зараз соціальні ресурси докладає все більше зусиль для того, щоб захистити своїх користувачів від ботів, які можуть активно використовуватися зловмисниками для поширення фейкових новин, формування соціальних настроїв, впливу на громадську думку та ін, а також продажу й купівлі різних товарів і послуг.