До каліфорнійської компанії Apple звернувся Роскомнагляд. Відомо, що російська влада вимагає припинити розсилку сервісних пушів Telegram і самого додатка через віртуальний магазин App Store.

Зробити це представники відомства запропонували, щоб уникнути "дій по порушенню функціонування зазначених сервісів". Про це стало відомо завдяки повідомленням російських ЗМІ.

Відомо, що 17 квітня Роскомнагляд вже направляв до Google та Apple вимогу видалити додатки Telegram. На момент написання замітки офіційний клієнт месенджера все ще був доступний у Google Play та App Store.

Представники Google заявили, що "утримаються від коментарів" щодо загрози Роскомнагляду заблокувати App Store.

Популярні новини зараз
20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Україна може отримати нові ракети, які дістануть окупантів у глибокому тилу Росія знову готує масований ракетний удар: 20 нових бомбардувальників уже на бойових місцях путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олександр Жаров, голова Роскомнагляду, заявив, що творець месенджера Telegram Павло Дуров живе піратською філософією. У такій же життєвій позиції він звинуватив творців "ВКонтакті", одним з яких теж є Павло.

Таку думку висловив Жаров на сесії з питань боротьби з інтернет-піратством. Голова Роскомнагляду додав, що творці месенджера та соціальної мережі завжди дотримувалися філософії сучасних піратів.

Він додав, що на даний момент в Telegram величезний обсяг нелегальної музики і відео, а також велика кількість екстремістського та іншого нелегального контенту. Глава Роскомнагляду також звинуватив Павла Дурова у "абсолютно піратських" методах обходу блокування. Жаров незадоволений тим, що творець Telegram використовує транснаціональні компанії в якості живого щита, через що блокування месенджера шкодить стороннім сервісам.

Як повідомляв портал "Знай.uа" відключення Telegram викликало сміх у голови думського комітету з економічної політики.

"Технології не мають меж, в цьому і складність їх регулювання. Ми вже спробували відключити Telegram - і що з цього вийшло? Крім сміху та посмішки, (нічого) ні в кого це не викликало, додали ще підписників Дурову. Чудова була ідея, але абсолютно безглузда з точки зору виконання", — заявив Сергій Жигарев у ході сесії, присвяченій блокчейну, в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму.