Експерти з кібербезпеки з компанії Cisco Talos виявили нове шкідливе ПО для Telegram, атакуюче користувачів десктопної версії месенджера. Як вважають фахівці, автор вірусу, швидше за все, є російськомовним.

Згідно зі звітом дослідників, в квітні поточного року були зафіксовані щонайменше дві атаки, в ході яких зловмисники викрали файли кеша, а також ключі шифрування з месенджера Telegram.

Причина, по якій шкідлива програма атакує тільки версію месенджера для комп'ютерів, полягає у відсутності підтримки функції "секретних чатів", а також у слабких налаштуваннях безпеки, встановлених за замовчуванням.

Популярні новини зараз

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

Кейт Міддлтон змінила зачіску і приміряла вбрання нареченої: найкращий образ з часів весілля з принцом Вільямом

Укрзалізниця підготувала невакцинованим українцям неприємний сюрприз: квиток на поїзд і 300 гривень

Показати ще

Як вважають дослідники, автор шкідливого ПЗ є російськомовним. Дана теорія підкріплена виявленої на сервісі YouTube видеоинструкцией по використанню програми російською мовою. У даний момент відео недоступне. Швидше всього, шкідлива програма є справою рук хакера Racoon Hacker, також відомого як Eyenot (Єнот/Enot) і Racoon Pogoromist.

В основному хакер використовує для написання програм мовою програмування Python, однак дослідники зафіксували випадки розповсюдження шкідливого ПЗ в загрузчиках, написаних на мовах Go, AutoIT та .NET.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що керівництво корпорації Google повідомила, що планує масштабне оновлення сервісу хмарного зберігання даних Google Drive. Перш за все, його перейменують в Google One, а він, у свою чергу, отримає ряд додаткових переваг. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Протягом найближчих кількох місяців усі платні клієнтські тарифні плани Google Drive, крім бізнес-тарифів Suite G, оновлять Google One. Варто зазначити, що базові тарифні плани будуть такі: 100 ГБ за 1,99 дол. (близько 52 грн), 200 ГБ за 2,99 дол. (близько 78 грн), 2 ТБ за 9,99 дол. (близько 262 грн) за місяць. Також компанія вирішила відмовитися від підписки на 1 ТБ.