В майбутніх смартфонах і фаблетах Apple може з'явитися нова система безконтактного управління. Про це повідомляє Bloomberg.

В даний час проект знаходиться на початковій стадії розробки. Мова йде про використання технології розпізнавання жестів в безпосередній близькості від дисплея мобільного пристрою. Іншими словами, користувач зможе віддавати певні команди, не торкаючись екрана. Однак невідомо, чи буде система працювати в темряві або при поганій освітленості.

Відзначається, що поки розглянута система далека від практичного впровадження. У комерційних апаратах така технологія з'явиться не раніше, ніж через два роки (за умови, що "яблучна" імперія проекту дасть зелене світло).

Bloomberg також повідомляє, що Apple розглядає можливість застосування в смартфонах iPhone вигнутих дисплеїв. Втім, остаточне рішення щодо таких екранів поки теж не прийнято. Сама компанія опубліковану інформацію ніяк не коментує.

Додамо, що вже в поточному кварталі Apple, за чутками, організовує пробний випуск iPhone нового покоління. До виходу на ринок нібито готуються три апарату. Один з них отримає LCD-дисплей розміром 6,1 дюйма по діагоналі. Два інші смартфони будуть оснащені екраном OLED: розмір складе 5,85 і 6,45 дюйма по діагоналі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що відомий дизайнер Мартін Хайєк продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

Відомо, що Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудіофілов.

Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них великі динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися кращого звуку.