Управління у справах релігії Туреччини визнала біткойн суперечить ідеям ісламу.

Виявляється, мусульманам заборонено користуватися інструментами, спекулятивними за своєю природою, тому біткойн - суперечить ідеям ісламу. Те ж відноситься до будь-яких криптовалютам, в тому числі Ethereum.

“Покупка і продаж криптовалют на даний момент не співвідносяться з нормами ісламу, так як їх курс залежить від спекуляцій. Біткойн може бути легко використаний для нелегальної злочинної діяльності, зокрема відмивання грошей, і не піддається контролю з боку уряду", - цитує Euronews місцеве видання Enson Haber. Використання биткойна для злочинної діяльності особливо небезпечно для Туреччини з-за близькості до Сирії.

Diyanet, як ще називають релігійний департамент, опублікував заяву 24 листопада, за кілька днів до ралі біткоіна, який пробив позначку в 11 тисяч доларів, а слідом обвалився на 15%.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Варто відзначити, що Туреччина якийсь час привертала біткойн-стартапи після заборони PayPal на території країни. На його місце прийшли місцеві біткойн біржі, але в 2016 році BTCTurk також призупинила діяльність згідно з указами уряду.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зоологи дізналися, хто з кішок і собак розумніші.