Корейці почали епоху гнучких дисплеїв

поділитись
Спосіб занурення дозволив корейським розробникам рівномірно розмістити діоди по поверхні гнучкої основи для дисплея

Протягом тривалого часу дослідники б'ються над створенням екрана, які можна було згинати, не руйнуючи при цьому пристрої. Відповідний матеріал для такої основи – тканина. Але і тут не все гладко. В буквальному сенсі цього виразу. Тканина шорстка по своїй структурі. Через це створені на її основі експериментальні моделі екранів досить погано гнулися і дуже швидко виходили з ладу. Корейським розробникам з інституту передових технологій KAIST вдалося вирішити цю проблему за допомогою органічних діодів, вплетених в одяг.

Спочатку робилися спроби виробляти дисплеї на тканині за допомогою тонкого полімерного шару, сумісного з діодами. Але пізніше був запропонований інший вихід. Розробники застосували техніку занурення. В результаті чого домоглися більш рівномірного розміщення діодів по поверхні.

Керівник дослідницької лабораторії KAIST Кен Чхоль Чой вважає, що екрани, інтегровані, наприклад, в одяг, який ми носимо повсякденно, вже не є чимось незвичайним. Тканина, здатна відображати на собі яку-небудь інформацію, наприклад, погоду, має велике значення для текстильної індустрії. Тому, вчені лабораторії, якою керує Чхоль Чой, хочуть створити максимально ефективні і яскраві дисплеї з тканини.

На сьогоднішній день перед розробниками стоїть питання електроживлення для дисплеїв вбудованих в одяг, а так само збереження дисплеїв після прання.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про еволюцію айфонів

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
дісплей, Корея, діод
Компанія показала прототип безкоштовного месенджера
0
0
15:51 20.04.2018
Новинка здатна конкурувати з ноутбуками Apple
0
0
15:37 20.04.2018
Компанія навчить людей програмувати
0
0
15:25 20.04.2018
Компанія показала свою турботу про природу
0
0
15:13 20.04.2018
Користувачі критикують дії служби
0
0
14:54 20.04.2018