Ціла низка популярних мобільних додатків в Google Play, як виявилося, відверто крадуть гроші власників телефонів. Так стверджують фахівці компанії McAfee, яка спеціалізується на комп’ютерній безпеці.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКрадіжки з Google Play
За даними McAfee, відповідальність за створення і розміщення шкідливих програм несе угруповання хакерів AsiaHitGroup. У 15 додатках, опублікованих в Google Play, знайшли вірус SonvPay.C, який імітував фонове оповіщення про оновлення тієї чи іншої програми. Але насправді замість "апдейта" користувачі отримували платну підписку на сторонні сервіси.
SonvPay.C з'явився в Google Play на початку цього року, "троян" приніс хакерам з AsiaHitGroup прибуток в сумі від 60 до 145 тисяч доларів. Найбільша кількість завантажень заражених програм для пошуку Wi-Fi мереж і створення рингтонів.
Щоб захиститися від подібних загроз, експерти порекомендували використовувати мобільні антивіруси і уважно вивчати відгуки про додатки перед установкою навіть з надійного джерела.
Як захистити смартфон від вірусів?
- Не переходьте за посиланнями, отримавши сумнівні повідомлення на E-mail, особливо, якщо в них пропонується встановлення невідомої програми
- Перед завантаженням обраних додатків чи програм завжди перевіряйте дані розробника, читайте рекомендації, відгуки, перевірте рейтинги.
- Не допускайте нікого до своїх банківських акаунтів
- Не зберігайте паролі, логіни у браузерах, а закриваючи його завжди виходьте з облікового запису
- Не купуйте через інтернет, перебуваючи в громадському місці і користуючись загальнодоступною мережею. Оновлення ОС свого смартфона вантажите тільки з офіційного сайту розробника, а додатки для мобільного банкінгу — з сайту банку
Дивіться: 15 ознак, що ваш телефон зламали
Як повідомляв портал "Знай.ua", Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X. Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.