Експерти в області мобільних технологій назвали кращі ігри Android і iOS на 2018 рік.

Як вказують експерти, ці гейм-проекти не просто цікаві, а й можуть допомогти користувачам. В першу чергу експерти виділяють мобільну інді-гру Alto's Adventure, розроблену в 2015 році студією Snowman. Жанр - платформер. Тут персонаж переміщатися по різній місцевості, виконуючи трюки зі стрибками. Вона допомагає заспокоїтися і розслабитися.

Друге місце у Final Fantasy XV: Pocket Edition, яка вийшла 9 лютого 2018 року.

Третє - у The Room: Old Sins, ігри-головоломки. Вона, впевнені експерти, відволікає від депресії.

Також серед кращих ігор для Android and iOS Kitty Powers 'Love Life, Hero Academy 2, Meteorfall: Journey, Bring You Home і Death Squared.

Ігри на Android

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в середині 2017 року фахівці компанії "Доктор Веб" виявили новий троянець Android.Triada.231 в прошивках декількох бюджетних моделей Android-смартфонів. З тих пір перелік моделей заражених пристроїв постійно поповнювався і зараз налічує більше 40 найменувань.

Незважаючи на попередження, шкідлива програма, як і раніше потрапляє на нові моделі смартфонів. Наприклад, вона була знайдена на смартфоні Leagoo M9, який був анонсований в грудні 2017 року. При цьому дослідження показало, що додавання троянця в прошивку відбулося на прохання партнера Leagoo, компанії-розробника з Шанхая. Ця організація надала одне зі своїх додатків для включення в образ операційної системи мобільних пристроїв, а також дала інструкцію по внесенню стороннього коду в системні бібліотеки перед їх складанням (компіляцією).