Людство нічого не створює марно. Рано чи пізно будь-яка дрібничка знаходить своє корисне застосування. Так нещодавно, як повідомляють російські ЗМІ, представники космічного агентства NASA оприлюднили інформацію, згідно з якою орігамі, японська техніка складання паперових візерунків , допомагала ракетобудівникам розвивати просторове мислення. Ряд складних завдань орігамі дійсно були пізніше використані при розробці технічних рішень для космічних апаратів.

Суть орігамі полягає в тому, щоб за схемою скласти фігурку з паперу. Інструкція до деяких з них може зрівнятися з кресленням для космічного апарату. Тому не дивно, що таке заняття допомагає фахівцям вирішувати масштабні проблеми в мініатюрі.

Одним з яскравих прикладів дії японського декоративного мистецтва може послужити космічний телескоп Starshade. Він був заснований на ескізі "ірису". У розкритому стані пристрій схожий на велику квітка ніби соняшника. Для його транспортування із Землі в телескоп можна скласти, помістити контейнер і на ракеті відправити в космос. Коли Starshade розкриється, він досягне 26 метрів в діаметрі і буде здатний показати екзопланети в глибинах космічного простору.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про найбезпечніший дрон

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Дайвери натрапили на гігантського морського хробака - майже як в "Дюні"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще