Квиток в один кінець: український учасник колонізації Марса розповів усю правду

поділитись
Політ на Марс не за горами

Відправка перших груп землян на Марс буде передбачати колонізацію "червоної планети", проте їх повернення на Землю поки що не передбачається. Про це Сергій Якимів – уродженець Житомира, випускник Київського політеху, який потрапив до списку 100 претендентів на перший політ людини на Марс у рамках проекту Mars One.

 

 

Він стверджує, що на Марсі в кінцевому результаті повинна вийде повноцінна і незалежна від Землі колонія, де люди зможуть самостійно жити, добувати корисні копалини і всі необхідні матеріали: воду, їжу, повітря, виробляти все необхідне.

 

"Колонізація припускає, що ти прилітаєш на Марс і там живеш. Ти витрачаєш своє життя на розвиток цього місця, куди прилетів. Звичайно, перші колоністи будуть витрачати весь свій час, щоб розвинути колонію, і зробити життя наступної партії легше, ніж було у них. На це піде дуже багато часу. Їм доведеться залишитися там на все життя, з кількох причин", – говорить претендент на політ до Марсу.

"Перша причина - не передбачається розробка космічних апаратів, які будуть повертати людини на Землю. Політ в один кінець обійдеться дешевше ніж туди і назад", - пояснює Сергій.

 

"Друга - коли людина тривалий час перебуває на поверхні планети з дуже низькою гравітацією, то її організм вже пристосовується, він повністю змінюється. Повернутися на планету з високою гравітацією може коштувати життя. Кожна людина, яка буде брати участь у цьому проекті і зробить свій внесок у це, навіть якщо і жертва, жертва на благо світлого майбутнього людства", - додав Сергій Якимів.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група канадських учених поінформували, що нещодавно виявлені приховані солоні озера в Арктиці, допоможуть сучасній науці швидше виявити інопланетне життя в Сонячній системі.

 

 

Дослідники з Альбертського університету виявили два прихованих озера в Арктиці, які багато років перебували під льодовиками. Головною особливістю даних озер є надзвичайно солона вода.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Дві популярні соціальні мережі тестують можливість взаємообміну
0
0
03:35 20.07.2018
Глава компанії не довіряє стороннім розробникам з кількох причин
0
0
03:20 20.07.2018
Навіть роботи страждають від цієї проблеми
0
0
23:49 19.07.2018
Хмарні сховища витісняють звичайні тверді накопичувачі
0
0
18:49 19.07.2018
Тепер навіть чистити зуби можна веселіше
0
0
15:51 19.07.2018