Теорій, пов'язаних з існуванням інопланетного життя, існує величезна безліч, однак майже ні одна з них не підтвердилася. Шанувальники уфології ставлять резонне питання щодо того, а чому ж люди "в упор" відмовляються помічати інопланетян, яких вдалося зняти на відео і навіть побачити особисто. Іспанські вчені висунули теорію про те, що людство не бачить їх, адже вони вже пристосувалися до того, що собою представляє життя на Землі.

Нейрофізіологи з університету Кадіса розповіли, що існує досить парадоксальний феномен, коли людина уважно стежить за тим або іншою подією, але не помічає того, що відбувається прямо перед ним.

Вчені заявили, що цей принцип шкодить людству, заважаючи йому побачити прибульців. Свідомість людини малює свої інопланетної форми життя, які підвладні його сприйняття і фантазії. Однак може виявитися, що інопланетна життя зовсім інша, тому вона не розпізнається людської сенсорною системою пізнання навколишнього світу.

Зайняті пошуком прибульців дослідники зовсім не замислюються про те, що позаземні форми життя можуть представляти собою абсолютно іншу різновид природи. Інопланетяни можуть приймати абсолютно екзотичну форму і бути, наприклад, схожими на темну матерію.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зовсім недавно вчені вважали, що всі складаються з пісковика валуни (сарсени) були доставлені з іншого місця. Однак, все виявилося не так-то просто, як всі думали.

Так, з 70-х років учені були впевнені, що сарсени, які використовувалися для будівництва мегаліта, були переміщені з Марлборо-Даунс, що знаходиться в 35 кілометрах від Стоунхенджа. При цьому залишалося загадкою, чому творці кромлеха не спорудили його на місці знаходження каменів, транспортування яких дуже складна.