Китай стає лідером в області впровадження ШІ в систему охорони здоров'я. Сьогодні віртуальні лікарі піднебесної можуть ставити складні діагнози. У 85% випадків діагнози підтверджуються. Як передає China Daily, призначення схеми лікування дається ШІ ще краще. Воно підходить пацієнтам в 96% випадків.

У Китаї впровадження ШІ в систему охорони здоров'я особливо необхідно з-за величезної кількості пацієнтів і нерівномірно розподілених лікувальних установ. Зокрема, в Пекіні та інших великих містах сконцентровані найкращі клініки з ультрасучасним обладнанням і лікарями світового рівня. А у жителів віддалених гірських поселень немає можливості дістатися навіть до районної лікарні.

Очікується, що обсяг інвестицій, спрямованих на впровадження штучного інтелекту в медицині, у найближчі роки має зрости на 40%. Сумарна вартість всіх "розумних" програм, що використовуються в системі охорони здоров'я Піднебесної, досягає вже $1,9 млрд. За пару років ця цифра може зрости майже вдвічі.

Раныше портал "Знай.ua" повідомляв про протести українських медиків

Популярні новини зараз
Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення Від мобілізації в Україні захистили нові категорії: кого не забере ТЦК
Показати ще