Людство поступово наближається до переходу на поновлювані джерела енергії. Одні країни роблять це через відсутність доступу до дешевих вуглеводнів, інші із-за можливості інвестувати великі енергетичні проекти. Прогнози експертів щодо строку остаточного переходу на зелену енергетику розходяться. Однак, на загальне переконання, це відбудеться не пізніше середини цього століття. Портал CleanTechnica повідомила нещодавно про лідерів в області впровадження чистих технологій.

США віддали перші два місця Китаю та Індії ще в травні, коли вийшла попередня доповідь RECAI, хоча з 2015 року штати утримували лідерство, як найпривабливіша країна для розвитку відновлюваної енергетики. США, по ідеї, повинні були опуститися ще нижче, так як на цьому тижні Агентство з захисту навколишнього середовища вирішило скасувати програму Барака Обами "Clean Power Plan".

Впритул до першої п'ятірки у списку наблизилася Франція. Значних успіхів досягають країни Близького Сходу та Північної Африки. Незважаючи на новий виток протистояння з північним сусідом, продовжує покращувати свої показники Південна Корея. У загальному списку вона перемістилася з 33-го місця на 29-е.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про використання енергії світового океану

Популярні новини зараз
Українців попередили щодо паспортів: що треба знати ТЦК забудуть про порушників: через який час викреслять з бази і припинять переслідувати ухилянтів Тиха отрута в склянці води: Дмитро Заруба з Держекоінспекції пояснив, чому колодязна вода може бути смертельно небезпечною Без води залишаться мільйони? Світлана Гринчук розповіла про масштабний проєкт для Дніпропетровщини, щоб не допустити екологічного колапсу
Показати ще