Величезні людські ресурси і багато в чому централізована економіка дозволяють здійснювати Китаю масштабні інфраструктурні проекти. Часто такі проекти претендують на рекорд у своєму роді. Будівництво залізничного мосту між Шанхаєм та міським округом Наньтун саме той випадок. Як повідомляє Портал спецтехніки України, міст протяжністю 11 км стане найбільшим у світі арочним мостом.

Відомо, що створювана споруда, що зводиться через річку Хутонг Янцзи, обійдеться китайському бюджету мінімум у $22,5 млрд. Завершення будівництва, в якому бере участь майже 1000 будівельних робочих, заплановано на 2019 рік, і якщо все пройде за планом, то цей міст буде майже в 10 разів довше, ніж міст Харбор-Брідж у Сіднеї (один із найбільших у світі), і майже в 3 рази довше, ніж 3,9-кілометровий китайський міст в Шанхаї, який до цього моменту тримає рекорд, як найбільший сталевий арочний міст у світі.

Новий міст повинен значно спростити сполучення між Шанхаєм і Наньтун. Сьогодні дорога в один кінець займає від 5 до 7 годин. Міст дозволить скоротити цей час більш ніж у 2 рази. Враховуючи роль, яку 25-мільйонний Шанхай займає в структурі китайської економіки, інвестиція повинна окупити себе в найближчі роки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про проблеми з Керченскьким мостом

Популярні новини зараз

Відпустка без перешкод: як і коли правильно купувати путівки до Туреччини та Єгипту, поради для українців

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще