Існує думка, що найбільш швидко всі технічні новинки свого часу вбирає, втілює і тестує оборонна промисловість. Ймовірно, це твердження справедливо в першу чергу, до великих країн з солідним військовим бюджетом, а значить точно можна віднести і до Китаю. Серед безлічі сучасних технічних рішень, узятих на озброєння армією КНР можна відзначити і оригінальну систему запуску літаків, повідомляє Defence Talk.

Перспективний китайський авіаносець Type 002A, будівництво якого ведеться в даний час в м. Далянь, буде оснащений електромагнітною катапультою. Електромагнітна катапульта являє собою пристрій, у якому візок розганяється за допомогою електромагнітних сил. Візок — металева конструкція, що рухається по напрямних, — зачіпляється за передню стійку шасі запускається літака і розганяє його.

При цьому катапульта споживає багато енергії і потребує потужне і надійне джерело живлення. Зазначимо, що до переваг електромагнітної катапульти розробники відносять малий займаний пристроєм, обсяг, що дозволяє звільнити додаткове місце на кораблі. Крім того, потужність електромагнітної катапульти можна регулювати, що важливо при запуску з одного і того ж корабля легких та важких літаків.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про водородну бомбу в КНДР