Історії про супер-людей із залізною хваткою стануть реальністю. Португальські розробники зі стартапу Nuada презентували громадськості спеціальну силову рукавичку, що полегшує роботу з важкими предметами. Презентація відбулася в рамках конференції TechCrunch Disrupt SF, повідомляє портал TechCrunch.

Троси та сенсори дозволять власникам рукавички значно збільшити свою швидкість, витривалість, силу і координацію рухів. В першу чергу пристрій розрахований на людей які перенесли травму руки.

"Ми використовуємо власну електромеханічну систему, яка допомагає користувачеві виконувати потрібний рух, — каже Філіпе Кінаш, один із засновників стартапу. — Рукавичка дає можливість утримувати неймовірну вагу за допомогою невеликої конструкції і скромних витратах енергії. Наша технологія дозволяє побудувати перший серійний екзоскелет".

Розробка пристрою тривала протягом двох років за підтримки гранту від Microsoft Imagine. На сьогоднішній день поки немає достовірної інформації про майбутню вартість пристрою. Однак керівництво проекту сподівається, що вже найближчим часом новинка надійде в продаж.

Популярні новини зараз

Нардепи вже почали святкувати 8 березня: сотні троянд, "квіткові" тендери і кулуарний івент

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про створення спеціальної рукавиці для людей із вадами слуху