Вже в найближчі роки мільйони людей зможуть скористатися нейрофейсом, який не вимагає імплантацій. Такі надії озвучує стартап CTRL-Labs. На сьогоднішній день пристрій дозволяє писати смс, не торкаючись до смартфону, але розробники сподіваються, що незабаром він дозволить здійснювати безконтактні маніпуляції з різними предметами, посунувши можливості людства далеко вперед, повідомляє Wired.

2017 рік можна по праву назвати роком нейрофейса, системи дозволяє поєднати людину і машину безпосередньо. Безліч впливових корпорацій підхопили цю ідею на льоту і інвестують чималі засоби в її розробку. Відразу ж було заявлено про необхідність імплантувати датчики в людський мозок. Тим не менш, керівники CTRL-Labs не згодні з поспішними заявами корпорацій. На їхню думку, сучасний рівень розвитку технологій дозволяє обійтися без ризикованих операцій. Розробники з'ясували, що не менш успішно можна ловити сигнали з хребетного стовпа.

Один з них, Томас Рирдон, одягає махрові напульсники з мікрочіпами і електродами і починає набирати текст на клавіатурі. Після декількох рядків він відсуває її і продовжує друкувати на столі. Тим не менш, літери з'являються на екрані.

Рирдон і його колеги сприймають ці сигнали як свого роду API між мозком і машинами. До наступного року вони хочуть зменшити прототип напульсників, щоб вони стали елегантними і більше були схожі на браслет від годинника.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

Раныше портал "Знай.ua" повідомляв про пристрій, що дозволяє людям з особливими потребами писати музику