Користувачі скаржаться на помилку ядра в MacBook Pro 2018 і iMac Pro, яка з'явилася відразу ж після виправлення ще однієї помилки.

Всього кілька днів тому Apple зуміла вирішити проблему з некоректною поведінкою контролера харчування в MacBook Pro 2018 і перегрівом ноутбука в цілому, як у новинки виявлений новий баг. Торкнувся він, правда, не тільки лінійки MacBook Pro, але й актуального покоління моноблоків iMac Pro.

Суть бага в тому, що без попередження та видимих причин комп'ютери виводять помилку ядра системи. Причому ця помилка відбувається щоденно у всіх користувачів новеньких ноутбуків.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

Судячи за повідомленнями користувачів, мимовільні перезавантаження Mac відбуваються із-за критичної помилки в операційній системі.

Apple повідомила, що у всю займається вирішенням цієї проблеми. Не встигли користувачі натішитися виправлення нагрівання ноутбука як з'явилася чергова проблема, яка заважає комфортно користуватися ноутбуком.

Нагадаємо, не так давно вчені з Університету Аделаїди (Австралія) створили потужний квантовий акумулятор для iPhone, який здатний миттєво зарядитися до 100% через бездротову зарядку.

Зазначається, що перший робочий прототип інноваційної батареї презентує команда вже наприкінці осені 2018, передає видання The Koz Times.

Як повідомляв портал Знай.иа, засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск звернувся до партнерів з проханням повернути частину коштів, які Tesla вже виплатила їм за умовами контрактів. У листі Маска йдеться про повернення "розумної суми грошей" з угод, датованих починаючи з 2016 року. Сам запит виглядає досить відчайдушно: у ньому говориться, що це необхідний захід для того, щоб продовжувати діяльність компанії Tesla.

Також портал Знай.иа писав, що компанія Samsung розробила і протестували нереально міцний дисплей, який неможливо розбити або пошкодити. Повідомляється, що сам дисплей створений на основі органічних світлодіодів (OLED). Новий екран - це гнучка OLED-матриця з посиленою підкладкою, яка збільшує його міцність до максимуму.