За словами фінансового директора Qualcomm Джорджа Девіса, що суперечка Apple з Qualcomm вплинула на постачання компонентів для нового iPhone. За словами Девіса, Apple має намір використовувати модеми тільки нашого конкурента, а не наші. Девіс не згадав Intel, однак Intel є єдиним постачальником деяких компонентів для смартфонів Apple.

Раніше аналітики заявляли, що Apple відмовиться від Qualcomm як свого постачальника стільникових модемів в результаті свого юридичного спору з чіпмейкером. З випуском 4G Apple почала використовувати модеми Qualcomm і Intel, хоча Qualcomm довгий час пишалася наданням більш потужних компонентів. Компанія на цьому тижні рекламувала тести швидкості для свого чіпа Snapdragon 845, доводячи, що його продукти перевершують Intel, можливо, в спробі запобігти негативну реакцію на одкровення Девіса сьогодні.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Популярні новини зараз

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.