Apple відкрила публічну бета-версію для macOS Mojave, наступної версії своєї десктопної ОС. Будь-який, у кого є Mac, може встановити і випробувати нову ОС сьогодні. Його нові функції включають в себе темний режим, перероблений магазин додатків, чотири нових порту додатків iOS, нову опцію для очищення робочого столу і новий дизайн в Finder.

Майте на увазі, що, оскільки це бета-версія, не все ще працює так, як потрібно, і ви обов'язково зіткнетеся з помилками і незвичайним кількістю збоїв. Більшість функцій працюють досить добре, але будьте обережні, якщо ви думаєте про встановлення операційки на свій основний комп'ютер, так як немає ніякої гарантії, що ви не зіткнетеся з проблемами і критичним помилками.

Фінальну версію Mojave покажуть восени у вересні або жовтні.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Цим кроком пошуковий гігант хоче розширити свою популярність в країнах Азії та Африки, які вважаються сьогодні найбільш перспективними регіонами для зростання бізнесу. Не секрет, що у них часто виникають проблеми з повсюдним мобільним покриттям і доступним трафіком з-за величезної кількості користувачів на невеликій площі. Смартфони для жителів таких регіонів також часто є першим і єдиним пристроєм виходу в інтернет.

Chrome ввів нову опцію, з допомогою якої автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Авторизовані в записі користувачі Chrome будуть статті, алгоритми браузера будуть відбирати на основі історії серфінгу. Ці завантажені матеріали потім можна переглядати без обов'язкового підключення до інтернету.